Odkurzacz bezprzewodowy ręczny 2w1 Turboszczotka

  • TT-LUX300 SILVER/ORA
  • Producent: TurboTronic
  • Kod producenta: 6936487385911
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 379,00 zł

 

Belgijska firma TurboTronic przedstawia nową linię bezprzewodowych odkurzaczy TT-300LUX
 
Turbo Lux to lekki i poręczny bezprzewodowy odkurzacz do codziennych małych porządków – idealne dopełnienie dużego, klasycznego odkurzacza. System bezprzewodowy pozwala sprzątać swobodnie i wygodnie bez konieczności przełączania kabla. Dzięki czemu można bezstresowo i bez ograniczeń odkurzać duże powierzchnie nawet przez 45 minut (czas ładowania 4 h).
Dodatkowo dzięki nowej baterii litowo-jonowej odkurzacz jest lżejszy o 20%, posiada krótszy czas ładowania do 4 h oraz posiada 2 x dłuższą żywotność.
 
Odkurzacz Turbo Lux jest bardzo wydajny, posiada 0,5l pojemnik na kurz, wysokiej pojemności baterię (18,5 V) dzięki czemu jego efektywność jest porównywalna z odkurzaczem tradycyjnym (o mocy 2000 W). Odkurzacz pracuje w Technologii Cyclonic, która zapewnia maksymalną skuteczność poprzez unikalny podwójny system oddzielania cząsteczek kurzu. Odkurzacz wyposażony jest w 2 prędkości oraz funkcję Booster, co gwarantuje lepszą skuteczność w zbieraniu kurzu.
Dodatkowo posiada system LED umożliwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a także komfortowy uchwyt. Dodatkowym akcesorium jest Szczotka Pro ze zintegrowaną elektro- szczotką i wyjmowaną szczotką obrotową, której specjalnie wyprofilowany kształt ułatwi zbieranie kurzu z trudno dostępnych narożnych miejsc.
 
2 w 1 Odkurzacz szczotkowy
czas pracy około 45min
4 godziny Czas ładowania
0.5L pojemnik na kurz o dużej pojemności
Pro szczotka do kurzu i włosów z dywanu
Regulacja mocy 2 Poziomy
kontrolka LED
Wytrzymała bateria 18,5 V Lithium
Bezprzewodowy
Bezworkowy
Eco Przyjazny
Certyfikaty: CE / ROHS 2,0 / LFGB / ERP / REACH