Odkurzacz bezprzewodowy ręczny 2w1 Turboszczotka

  • TT-LUX800 BLACK
  • Producent: TurboTronic
  • Kod producenta: 4953321585380
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 269,99 zł

Belgijska firma TurboTronic przedstawia  nową linię bezprzewodowych odkurzaczy TT-800LUX

Turbo Lux to lekki i poręczny bezprzewodowy odkurzacz do codziennych małych porządków – idealne dopełnienie dużego, klasycznego odkurzacza. System bezprzewodowy pozwala sprzątać swobodnie i wygodnie bez konieczności przełączania kabla. Dzięki czemu można bezstresowo i bez ograniczeń odkurzać duże powierzchnie nawet przez 15minut (czas ładowania 4 h).


Odkurzacz Turbo Lux jest bardzo wydajny, posiada 0,5l pojemnik na kurz, wysokiej pojemności baterię (12,5 V) dzięki czemu jego efektywność jest porównywalna z odkurzaczem tradycyjnym (o mocy 2000 W). Odkurzacz pracuje w Technologii Cyclonic, która zapewnia maksymalną skuteczność poprzez unikalny podwójny system oddzielania cząsteczek kurzu. Odkurzacz wyposażony jest w 2 prędkości oraz funkcję Booster, co gwarantuje lepszą skuteczność w zbieraniu kurzu.

Dodatkowo posiada system LED umożliwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a także komfortowy uchwyt. Dodatkowym akcesorium jest Szczotka Pro ze zintegrowaną elektro- szczotką i wyjmowaną szczotką obrotową, której specjalnie wyprofilowany kształt ułatwi zbieranie kurzu z trudno dostępnych narożnych miejsc.

 

2 w 1 Odkurzacz szczotkowy

 czas pracy około 15min

4 godziny Czas ładowania

0.5L pojemnik na kurz o dużej pojemności

Pro szczotka do kurzu i włosów z dywanu

Regulacja mocy 2 Poziomy

kontrolka LED

Wytrzymała bateria 12,8 V Lithium

Bezprzewodowy

Bezworkowy

Bardzo lekki

Eco Przyjazny

Certyfikaty: CE / ROHS 2,0 / LFGB / ERP / REACH