TurboTronic Wyciskarka wolnoobrotowa sokowirówka

  • TT-9G
  • Producent: TurboTronic
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 299,90 zł
Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Slow Juicer TT-9G Belgijskiej firmy TurboTronic to wyjątkowe urządzenie. Bardzo solidne i ciche maszyna do wyciskania soków z owoców, oraz ziół .Wyciskarka kryje w sobie nowoczesny silnik, który wprawia ślimak w ruch na poziomie-55 obrotów na minutę. I wykorzystując zaledwie 150 W energii, która wystarcza na wyciśniecie soku z twardych warzyw. Dzięki nowej technologii nasza wyciskarka jest ultra cichej, wyciskarka przetwarza w sposób wydajny wiele surowych owoców, warzyw, orzechów, liściastych zieleni i soi, tworząc pyszne soki, mleko, sosy, marynaty i Żywności dla niemowląt szybko i bez wysiłku.
Piękny i ponadczasowy design sprawia ze wyciskarka pasuje do każdego wnętrza, Slow Juicer TT-9G koloru czarnego z wstawką matowej stali nierdzewnej świetnie będzie wyglądać w każdej kuchni . Całość wykonana z najwyższej jakości materiałów a specyfikacja techniczna sprawia, iż jest to wybór numer 1 na rynku w tej klasie. Wybierz wolnoobrotową  wyciskarkę do soków marki TurboTronic a będziesz zadowolony, a nie sokowirówkę, która niszczy wartości odżywcze w soku. Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Slow Juicer TT-9GS będzie Twoim codziennym, zdrowym stylem życia to po prostu zdrowo wyciśnięty sok.

Kluczowe cechy wyciskarki:
Gwarancja 2 lata
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce

Do produkcji wyciskarki zastosowano materiały nie zawierające szkodliwego materiału BPA powszechnie stosowanego do produkcji tworzyw sztucznych, który jest szkodliwy szczególnie dla dzieci.

Dane techniczne:
Produkt oryginalny z oficjalnej dystrybucji TurboTronic
Zasilanie wyjścia: 220V-240V, 50 / 60Hz, 150W
Prędkość obrotowa: 55 obr./min

Moc silnika 150W max. Przy niskich obrotach.

Bardzo łatwa w czyszczeniu i składaniu

Najnowszy design ślimaka miażdżącego składniki

Misy nas sok wykonane z niezmiernie trwałego tworzywa

Sito do soków wykonany ze stali szlachetnej nierdzewnej

2 biegi (tryb wyciskania oraz wsteczny)

2 pojemniki: na soki, pulpę
Wykorzystanie systemu wyciskania w niskiej prędkości bez użycia ciepła, ścierania lub siły odśrodkowej.

Szybkie i łatwe czyszczenie

Przyjazna środowisku

Zatwierdzenie: CE / ROHS 2.0 / LFGB / ERP / REACH