Dla szkół i przedszkoli

Drodzy Państwo!

Pragniemy przedstawić ofertę firmy Moneks1, która jest doskonale dopasowana do potrzeb przedszkoli, żłobków, szkół oraz innych instytucji, które dbają o prawidłowy rozwój swoich podopiecznych zarówno intelektualny, emocjonalny jak i motoryczny. 

Posiadamy szeroko rozwiniętą gamę produktów, które z pewnością sprostają wymaganiom nawet najmłodszych konsumentów. Dzięki naszym produktom dziecko rozwinie swoją wyobraźnię, pozna świat nauki, oraz aktywnie i bezpiecznie spędzi czas wraz z rówieśnikami. Zabawki wybierane są starannie, ważne jest dla nas bezpieczeństwo jak i jakość. Rozumiemy potrzeby placówek oświatowych i wychowawczych, dlatego możemy zaproponować korzystne warunki współpracy zarówno żłobkom, przedszkolom jak i szkołom.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są fabrycznie nowe, pakowane i dostarczane solidnie pocztą, kurierem lub własnym transportem, objęte gwarancją na podstawie dokumentu zakupu, posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa, oraz atesty.

Chętnie doradzimy przy doborze zabawek dla Państwa instytucji, które odpowiednio będą rozwijały umiejętności poszczególnych grup wiekowych. Na zapytania ofertowe odpowiadamy telefonicznie lub mailowo.
 Serdecznie zachęcamy do współpracy!

 

PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA MIKOŁAJKOWE ORAZ ŚWIĄTECZNE!

CZEKAJĄ RABATY!